Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Dürbün Montaj

Dürbün, silahlara uzak ve hassas atışlar için takılır. Dürbün fonksiyonunu yerine tam getirmese de benzeri lazer cihazları ve kırmızı nokta gibi yardımcı cihazlar silahlara takıla bilmektedir.
Uzak atışlar söz konusu olduğuna göre dürbünler yivli silahlara takılmaktadır. Bazı müşterilerimiz yivsiz silahlara da takılmasını istemekte iseler de bu fantaziden öteye geçmez.
Dürbün montajında önce o silah için yapılmış bağlama elemanları temin edilir.(ayak-mount)
Montaj ayakları bu işlemin en önemli parçasıdır. Dürbün, dürbünlü atışlarda adeta namlunun yerine geçer.Bu itibarla yapılan çok küçük hatalar bile atışlarda çok büyük hatalar olarak karşımıza çıkar. Ayak montajları tüfeğin üreticilerinin tavsiyesi doğrultusunda tatbik edilir.Uygun şekilde bağlanan dürbünün daha sonra hassas ayarları yapılır. Dürbün ayarları yapılırken dürbüne ait teknik özellikler de dikkate alınır. Sağ-sol ve aşağı yukarı ayarlarının normal
fabrika ayarlarını bozmayacak, zorlamayacak şekilde olması sağlanır.
Atölyemizde her türlü silahın orijinal montaj elamanı EAW firmasından temin edilir. istenen kalitede dürbün de temin edilebilir. Montaj sırasında atölyede silahın sahibinin de bulunması bakış açısı, bakış yakınlığı ve uzaklık ayarları için şarttır.
Dürbün montaj parçalarının temininin mümkün olmadığı hallerde bu parçaların tarafımızdan yeniden dizayn edilmesini de atölyemizde mümkündür.
Dürbün haricinde optik yahut elektronik ait ekipmanlar (lazer vs. gibi) nın temini ve montajı da atölyemizde yapılabilmektedir.

Yaptığımız dürbün montajı örnek resimleri aşağıdadır. Tüfeklerinizin mevcut görünümlerini istekleriniz doğrultusunda kişiselleştiriyor ve tüfeklerinize özel görünümler yaratıyoruz.
Ruhsatlı her türlü tüfeklerinize dürbün montajı işlerini siz değerli müşterilerimizin beklentilerine göre yapıyoruz.

Dürbün Montaj Fiyatları

Fiyatlar seçeceğiniz modele, isçilik ve kullanılan metallere göre değişkenlik göstermektedir.
Dürbün Montaj kaplama fiyatları için özel taleplerinizi iletebilir fiyat teklifi alabilirsiniz bunun için bizi aramaktan çekinmeyin.

Dürbün Montaj Nasıl Yapılır?

Kalitemizden ve ustalığımızdan ödün vermeden, dürbün montaj işlemini en kısa sürede gerçekleştiriyoruz.

RUHSATLI HER TÜRLÜ DÜRBÜN MONTAJI İŞLERİ YAPILIR

Gerçekleştirdiğimiz dürbün montaj çalışmalarından örnekler.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.