SİLAH TÜFEK TAMİRİ VE BAKIM SERVİSİ

Av Spor Hakkımızda

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Av Spor

Av Spor Silah Bakım ve Tamir Servisi’nin kurucusu Ahmet BALCI 1954 yılında Samsun Tekkeköy’de doğdu.14 yaşında silah ustası Murat Tuncay’ın yanında (dayısı) çırak olarak mesleğe adımını attı.Askerliğini Balıkesir’de silah kademesinde yaptıktan sonra Murat Usta ile bir süre daha çalıştı.1977 yılında ünlü silah ve kundak ustası Turgut Usta ile (Genç) beraber Av Spor adı altında şu anda faaliyette bulunduğu yerde çalışmaya başladı.Turgut Genç Usta yaşlılığı sebebiyle işi bıraktıktan sonra Ahmet Balcı, mesleği,halen,oğlu Bülent Balcı ile sürdürmektedir.
Ahmet Balcı,ülkemizin en iyi silah ustalarının yanında yetişmiş,el işçiliği ile silah sevgisi ve sanatını bütünleştirmiş artık zor yetişecek ustalarımızdandır.İyi bir avcı ve silah aşığı olan usta,mesleğini “hobi” dikkat ve zevki ile icra eden nadir insanlardandır.Yetişmesinde büyük emekleri olan Turgut ve Murat Usta’dan aldıklarını oğlu Bülent Balcı’ya aktarmışdır.Bülent Usta genç yaşına rağmen Türk avcı ve silah severlerinin bu sanata olan sevgi ve dikkati ile beğenisini toplamıştır
Ahmet Balcı ve Bülent Balcı mesleği ile ilgili gelişmeleri,yenilikleri dikkatli bir şekilde takip eder.Dükkanına gelen müşteri ve arkadaşları ile sürekli bilgi alışverişinde bulunur.Av silahları ve diğer silahlarla ilgili ülkemizde “yüksek beklentilere” cevap verebilecek nadir ustalarımızdandırlar
Oğlu Bülent Usta, okullu olması sebebiyle mesleği daha çabuk kavramıştır.İleride iyi bir yeri olacağı şimdiden bellidir.
(Tanıtım yazısını Nevzat GÜNAY Em.Yük.Müh.Yarbay yazmıştır.).

Biz Ne Yapıyoruz

Silah üzerinde yapılacak işlemler,bizim teklif ve tavsiyelerimizle beraber kararlaştırılır.Müşterilerimizin yapılan işleri kontrol ve takip etmeleri için arzu ettiklerinde ara zamanlarda atölyeye davet edilirler.

Yapılan işlerin tamamı garantilidir.Yapılan imalatın her türlüsü bariz kullanıcı hatalarından kaynaklanmadığı sürece güvencemiz altındadır.

Av Spor olarak hertürlü ruhsatlı silahın istenilen şekilde kaplama ve boya işlemleri garantili bir şekilde yapılmaktadır. Başlıca kaplama ve boyama işlemlerimiz silah kaplama, krom kaplama, meneviş boya, altın kaplama, tüfek-tabanca sürme boya, aluminyum eloksal kaplama, titanyum kaplama, cerakote kaplama, damascus tüfek boyama.

Kundaklarınız üzerine zevklerinize uygun ilaveler yapabilmekteyiz.Boynuz ve farklı renkte kıymetli ağaçlardan veya fildişinden dipçik tabanı,bunların üzerine isim veya logo ilavesi gibi..Kundak kabzası üzerine çeşitli av figürlerinin bulunduğu gümüş kabartma plaketler yerleştirebilmekteyiz.

Misyon-Vizyon

Misyonumuz

El işçiliği ile silah sevgisi ve sanatını bütünleştirerek dikkat ve zevk ile icra ettiğimiz çalışmalarla silah severlerin beklentilerini karşılamak.

Vizyonumuz

Türk avcı ve silah severlerin bu sanata sevgi ve dikkatini toplamak.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.